Festivalska ekipa

FESTIVALSKA EKIPA


MEDNARODNI SVET FESTIVALA
Jan Cvitkovič, Koen Van Daele, Helmut Groschup, Lorena Pavlič, Breda Pečan, Nina Peče Grilc, Igor Prinčič, Vlado Škafar

DIREKTORICA ZAVODA
Lorena Pavlič

DIREKTORICA FESTIVALA
Tanja Hladnik

PROGRAMSKA KOORDINATORICA
Ana Cerar

SELEKTORICA FILMSKEGA PROGRAMA
Varja Močnik

PROGRAMSKI SVET
Jan Cvitkovič, Nicola Falcinella, Helmut Groschup, Tanja Hladnik, Matevž Jerman, Varja Močnik, Michael Pattison, Lorena Pavlič, Vlado Škafar, Mateja Zorn

PODMORNICA – Otok za mularijo
Mateja Zorn, Ana Cerar, vodji
Ana Peršič, koordinatorica
Sara Blazinšek, Dora Bartal, Fanny Lescarcelle

VIDEO NA PLAŽI
Matevž Jerman, selektor
Peter Cerovšek, Patrik Rek

FILMSKA DELAVNICA PODMORNICA RAZISKUJE OTOK
Jan Mozetič, Urban Košir
Kinoatelje Gorica, GoNGlab

FILMSKI BOTRI
Mate Dolenc, Breda Pečan, Metod Pevec, Nataša Tič Ralijan

ODNOSI Z JAVNOSTMI
Nadina Štefančič, vodja
Tanja Žohar, Anja Bajda, Valentina Nedeljko, Esma Hajdarpašić, Urška Pečevnik, Tine Bele
Katja Stojić, prevajanje

ORGANIZACIJA
Anja Avdič Batista

VODJA PISARNE
Vesna Štimac

SLUŽBA ZA GOSTE
Barbara Poša Belingar, vodja
Tadeja Pungerčar, Henrike von Dewitz, Danijel Zalesjak, Nina Bačar, Jana Petek, Katja Vidojevič

KOORDINATORICA PROSTOVOLJCEV
Maja Vidrih, vodja
Maja Alibegović

TEHNIČNA EKIPA IN INTERVENTNI VOD
Rok Petrič, tehnični direktor
Andrej Zubin, Anne Matveevskaya, Eva Fancelli i Font, Andrej Pugelj, Miha Smaka, Charlene Biju, Mark Aguinaldo, Selma Fijuljanin, Diana Ntahimpera, Goran Jović, Klemen Strušnik

KAMP ŠKAMP
David Skuk, vodja
Peter Erzetič, Alen Rajšp, Viktorya Vasileva, Dominika Patrycjy Nowotna, Karolina Mierzwa, Kalina Cyk, Hristo Mladenov

POSTAVITEV LETNEGA KINA IN KINA KULTURNI DOM
L'image srl: Antonio Mastrolia, Bortolo Bertoldi

SVETOVALCA ZA FILMSKO IN VIDEO TEHNIKO
Green DCP: Joop van Lagen, Polona Kuzman

KINOOPERATERJI
Antonio Mastrolia, Bortolo Bertoldi, Tatjana Podlogar

KOORDINATORICA KOPIJ
Kaja Bohorč

PREVAJALCI IN VIDEOPODNASLAVLJALCI FILMOV
Daša Cerar, Domen Kavčič, Maja Lovrenov, Denis Debevec, Diana Grden, Lorena Dobrila, Tita Cvetković, Neža Loštrek Študijsko usposabljanje/Student training: Lev Pirc, Maša Odar, Maruša Bajc, Nuša Molan, Helena Milost, Marjeta Gojič, Nika Durnik, Lea Trdan, Miha Bizjak, Sara Savarin, Nika Stegovec, Darinka Mujkanović, Jaka Zalar, Kristijan Murgec, Maša Tihel

BLAGAJNA IN FESTIVALSKE STOJNICE
Natalija Gajić, vodja
Tamara Mihalič, Aleksandra Malenšek, Ivana Riganova, Pavla Škerjanec, Polona Plasin, Branka Keser, Manica Markelj

BILJETERJI
Blaž Javornik, Vanessa Biljan, vodji
Andreja Černe, Mojca Sovdat, Aleš Arh Kos, Ana Bajt

VOZNI PARK
Božidar Pogačar, vodja
Miha Žnidar, Miha Bizjak, Peter Cividini Peloza, Renata Štebih

FOTOGRAFIJA, VIDEO
Boštjan Mejak, vodja
Mateja Nikolić, Clara Ferrando Costa, Andreja Kranjec, Olga Muradyan

KUHINJA
Cristian Herrera, David Macleod
Noemi Miklos, Rajat Sharma

ROTACIJA
Julia Minet, Neža Vilhelm, Špela Ziherl, Filip Ljevar, Lovro Smrekar

AKREDITACIJE
Anastasiya Pruyidze

RAZISKAVA OBČINSTVA
Bine Slovnik, Katja Bušić, Vanja Erhatič

ITALIJANSKA SAMOUPRAVNA NARODNA SKUPNOST/COMMUNITÀ AUTOGESTITA DELLA NAZIONALITÀ ITALIANA
Marko Gregorič, Agnese Babič, Clio Diabaté, Lilia Pavlič Hodžič, Ferdinando Possega, Bruno Orlando

KINODVOR. MESTNI KINO. 
Nina Peče Grilc, Koen Van Daele, Bojan Bajsič, Nataša Bučar, Ana Cimerman, Vid Grafenauer, Špela Grmek, Marko Horvat, Živa Jurančič, Aliki Kalagasidu, Barbara Kelbl, Mojca Pagon, Ana Seta Pucihar, Petra Slatinšek, Tjaša Smrekar, Maja Zrim in številna študentska ekipa.

SLOVENSKA KINOTEKA
Ivan Nedoh, Darja Gartner, Varja Močnik, Kaja Bohorč, Matevž Jerman, Anja Naglič, Marta Matičič, Marko Turkuš, Gašper Milkovič Biloslav, Gregor Brzin, Darko Štrukelj, Bojana Živec, Gregor Štrukelj, Viktor Bertoncelj, Andrej Šprah, Nil Baskar, Metka Dariš, Špela Čižman, Martin Podržavnik, Samo Jurečič, Rastislav Potočnik in ekipa biljeterjev.

CENTER ZA KULTURO, ŠPORT IN PRIREDITVE IZOLA
Zvonka Radojevič, Branislava Lipar, Viljem Vičič, Tomaž Kovačič, Petra Božič, Erik Toth, Tina Cerkvenik, Aleksander Janev, Robert Janev, Tatjana Podlogar, Srečko Stepančič, Jolanda Pavšič

KINOATELJE GORICA 
Aleš Doktorič, Orjana Velikonja Grbac, Karin Kocijančič, Martina Humar, Jan Mozetič, Urban Košir, Barbara Poša Belingar, Mateja Zorn

OBLIKOVANJE CELOSTNE PODOBE
Multipraktik

OBLIKOVANJE KATALOGA
Špela Drašlar

UREJANJE TISKOVIN
Maja Ropret

SPLETNI ADMINISTRATOR
Borut Mrak, 9bit

IT INFRASTRUKTURA
Marko Milutinovič, Titania

RAČUNOVODSTVO
Finares d.o.o.

ZAHVALE
Agnese Babič, Ana Beguš, Villi Hermann, Nina Mežek, Breda Pečan, Nataša Tič Ralijan, Mate Dolenc, Metod Pevec, Boris Palčič, Nikolai Jeffs, Senija Smajlagić, Paola Bristot, Donatello Fumarola, Lea Škerlič, Marina Uzelac, Jaka Polutnik, Zoja Skušek, KC Mostovna, Tomaž Belingar, Sabljaški klub Izola, KUD Balerima, Hangar Bar, Sašo Rutar, Okrepčevalnica-Gril pri Perotu, Janez Kobal, Martin Lissiach, Urška Kumše, Tamara Pagnanelli, Boštjan Berčan, Igor Govednik, Boštjan Račič, Karaka bar, Mini Cafe Golf, Tomislav Valant, Boris Petrič, Nina Vrhovec, Alenka Ropret