Ekipa

FESTIVALSKA EKIPA

 

DIREKTORICA FESTIVALA
Tanja Hladnik

 

DIREKTORICA ZAVODA
Lorena Pavlič

 

PROGRAMSKA KOORDINATORICA
Ana Cerar

 

SELEKTORICA FILMSKEGA PROGRAMA
Varja Močnik

 

PROGRAMSKI SVET
Ana Cerar, Jan Cvitkovič, Nicola Falcinella, Sabine Gebetsroither, Helmut Groschup, Tanja Hladnik, Matevž Jerman, Varja Močnik, Michael Pattison, Lorena Pavlič, Vlado Škafar, Neil Young

 

PODMORNICA – Otok za mularijo
Lorena Pavlič, Ana Peršič, vodje
Merima Hasi, Andreja Kranjec, Nika Osredkar, Tadeja Pungerčar, Josipa Škrapi

 

VIDEO NA PLAŽI
Matevž Jerman, selektor
Mila Peršin, asistentka

 

FILMSKI BOTRI
Jan Cvitkovič, Ivan Nedoh, Nina Peče, Mateja Zorn

 

ODNOSI Z JAVNOSTMI
Nadina Štefančič, vodja
Anamarija Krassnig, Anja Prusnik, asistentki
Jasmina Debernardi, Kris Dassena

 

ORGANIZACIJA
Anastasiya Pruyidze

 

SLUŽBA ZA GOSTE
Mateja Koren, vodja
Henrike von Dewitz, Branka Grković, Veronika Zakonjšek, Danijel Zalesjak

 

PRO OTOK
Ana Cerar, vodja
Maja Alibegović, Iva Kordić, Ewelina Swinecka

 

KOORDINATOR PROSTOVOLJCEV
Aljaž Markelj, vodja

 

TEHNIČNA EKIPA IN INTERVENTNI VOD
Marko Makuc, Tadeja Jerman, vodji
Toni Bračanov, Vid Cerjak, Tarik Raljević, Victoria Cote, Harvey Craddock, Matija Gregorič, Tajda Hladnik, Tjaž Kavrečič, Daria Osipova, Ana Žugi

 

KAMP ŠKAMP
Iza Thaler, vodja
Peter Erzetić, Eva Jakomin, Nataša Kašikovič, Lana Peražanin, Giulia Resi

 

POSTAVITEV LETNEGA KINA MANZIOLI
L’image srl: Antonio Mastrolia

 

SVETOVALCA ZA FILMSKO IN VIDEO TEHNIKO
Green DCP: Joop van Lagen, Polona Kuzman

 

KINOOPERATERJI
Antonio Mastrolia, Gašper Milkovič Biloslav, Srečko Stepančič, Marko Turkuš

 

KOORDINATORICA KOPIJ
Kaja Bohorč

 

PREVAJALCI IN VIDEOPODNASLAVLJALCI FILMOV
Maja Lovrenov, vodja
Daša Cerar, Domen Kavčič, Denis Debevec, Diana Jenko, Miha Jenko, Janina Kos, Tanja Bulajić, Ana Grmek
Študentsko usposabljanje: Tadeja Ajdič, Samanta Kocjančič, Noemi Božič, Demi Milovanović, Emilija Kabanica, Sašo Arnejčič, Marija Shoposka, Ana Novak

 

BLAGAJNA IN FESTIVALSKE STOJNICE
Irena Verbič, Neža Vilhelm, vodji
Ajla Bajramovič, Helena Ileršič, Katja Pestotnik, Gaja Sluga

 

BILJETERJI
Blaž Bizjak, Barbara Robek, vodji
Nadja Debeljak, Marija Parežanin, Nika Pušlar, Ratko Stojiljković

 

VOZNI PARK
Natalija Gajić, vodja
Mario Knapi, Peter Kos

 

FOTOGRAFIJA, VIDEO
Marta Fernandez Risco, vodja
Carolina Carqueja e Silveira, Nastja Frey Gorše, Emina Gazibera, Kaja Horvat, Adrià llahí Iduarte, Julia Kogol, Francesca Giovanna Martinez, Anja Paternoster, Anne-Pauline Serres

 

KUHINJA
Sara Petrić, Amina Grbić

 

ROTACIJA
Ana-Maria Ljuboje, Armin Čulić, Karmen Horvat, Nikolina Pavićević, Maruša Šošterič, Kaja Regrad

 

AKREDITACIJE
Ajda Lah, Neja Rakušček

 

ITALIJANSKA SAMOUPRAVNA NARODNA SKUPNOST
Marko Gregorič, Enzo Scotto di Minico, Agnese Babič, Clio Diabaté, Lilija Pavlič Hodžič, Ferdinando Possega, Bruno Orlando

 

KINODVOR. MESTNI KINO.
Metka Dariš, Koen Van Daele, Nika Autor, Mateja Babnik, Bojan Bajsič, Ana Cimerman, Špela Grmek, Marko Horvat, Živa Jurančič, Aliki Kalagasidu, Barbara Kelbl, Rok Marčun, Mojca Pagon, Bor Pleteršek, Ana Seta Pucihar, Petra Slatinšek, Tjaša Smrekar, Matjaž Zalta, Maja Zrim in številna študentska ekipa

 

SLOVENSKA KINOTEKA
Ivan Nedoh, Darja Gartner, Igor Prassel, Varja Močnik, Kaja Bohorč, Matevž Jerman, Anja Naglič, Ana Šturm, Antonija Todić, Jelena Radić, Neža Kos, Marko Turkuš, Gašper Milkovič Biloslav, Gregor Brzin, Marta Matičič, Kaja Janjić, Nina Resnik, Tina Bratina, Maja Krajnc, Ciril Oberstar, Darko Štrukelj, Bojana Živec, Nadja Šičarov, Andrej Šprah, Viktor Bertoncelj, Špela Čižman, Martin Podrzavnik, Samo Jurečič in celotna ekipa biljeterjev

 

CENTER ZA KULTURO, ŠPORT IN PRIREDITVE IZOLA
Zvonka Radojevič, Branislava Lipar, Viljem Vičič, Tomaž Kovačič,
Erik Toth, Tina Cerkvenik, Srečko Stepančič, Katarina Belušič, Vesna Vazzaz, Ema Kovačevič

 

KINOATELJE GORICA 
Dora Ciccone, Eva Berti, Leo Černic, Aleš Doktorič, Orjana Velikonja Grbac, Martina Humar, Sandra Jovanovska, Karin Kocijančič, Emanuela Masseria, Urban Košir, Neli Maraž,Vida Rucli, Aljaž Škrlep, Mateja Zorn

 

OBLIKOVANJE CELOSTNE PODOBE
Multipraktik

 

OBLIKOVANJE KATALOGA
Špela Drašlar

 

UREJANJE KATALOGA
Robert Kuret

 

UREJANJE TISKOVIN
Maja Ropret

 

SCENOGRAFIJA PRIZORIŠČ
Dan David Mrevlje Natlačen, Žan Šabeder

 

SPLETNI ADMINISTRATOR
Borut Mrak, 9bit
Milko Pečanić

 

IT INFRASTRUKTURA
Marko Milutinovič, Titania

 

RAČUNOVODSTVO
Finares d.o.o.

 

ZAHVALE
Dušan Ambrož, Anja Cimerman, Karpo Godina, Wouter Jansen, Peter Karba, Drago Mislej – Mef, Barbara Motoh, Jan Mozetič, Anja Naglič, Dragan von Petrovic, Elvis Šabhaz, Zoja Skušek, Nina Vrhovec, Neža Zinajić